konut takas - al evimi ver evini
Mesaj Bırakmak İçin İçin Tıklayın
Giriş yapın veya Kayıt olun Şifremi Unuttum
KULANICI ADI
PAROLA
Gold Üyelik Avantajlarını Görmek İçin Tıklayın İlan Panelinize Gitmek İçin Tıklayın Yeni Takas İlanı Eklemek İçin Tıklayın

Konut Takas Kullanıcı Sözleşmesi

 

1-) Konut Takas Sitesi, emlak takası ilan sitesidir.

2-) Konut Takas üyeleri sisteme ücretsiz üye olur ve ücretsiz ilan kaydı yapabilirler.

3-) Konut Takas üyeleri kendisine ait bir emlağı ekleyebilir ve GOLD üyelik paketiyle, başka bir ilan sahibine takas teklifi gönderebilirler.

4-) Konut Takas üyeleri, üyelik için gereken kişisel bilgilerini doğru ve eksiksiz girmek zorundadır.

5-) Konut Takas üyesi, bir başka üyeye teklif yazarken yazdığı her şeyin sorumluluğunu kabul ederek yazar.

6-) Konut Takas üyelik bilgileri www.konuttakas.com da kayıtlı olarak kalır. İlerde olabilecek anlaşmazlıklarda ilgili makamlara verilir.

8-) Konut Takas ta ilanı bulunmayan başka bir ilan sahibine teklif yazamaz.

9-) Konut Takas sitesinde teklif almak ücretsizdir. Teklif göndermek için Gold üyelik paketlerinden birisine sahip olmak gerekmektedir.

10-) Gold üyelik sistemi  YouTube kanalımıza abone olanlara, 2021 yılına kadar ücretsizdir. Üye olduktan sonra gold üyelik talebinizi mail yoluyla veya 05326667841 Nolu WhatsApp'a bildirdiğinizde gold üyeliğiniz aktif edilecektir.

11-) Emlak takasının yasal dayanağı Tapu Ve Kadasto dairelerinin belirlediği sistemdir. Takas yasal adıyla Trampa için detaylı bilgi; burayı tıklayınız.

12-) Üyelerin bir biri ile olabilecek anlaşmazlığından Konut Takas Sitesi sorumlu değildir. Her türlü anlaşmazlık durumunda T.C mahkemeleri yasal merciidir.

13-) Konut Takas Com gerekli gördüğünde Üyelik sözleşmesinde değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yapılan değişiklikler tüm üyelerimize e mail yolu ile bilgilindirilecektir.

14-) İletişim bilgileri sadece üyelik bölümünde yazılır. İlanla ilgili bölümlere hiç bir iletişim bilgisi yazılamaz. Yazan üyelerinin ilanlarından o bölüm silinir. Tekrarında üyeliği dondurulur.


Konut Takas Com

 
0.0789